Постачав воду до Криму: підозру у колабораційній діяльності отримав колишній співробітник БУВР нижнього Дніпра

Чоловік підтримав збройну агресію і погодився на пропозицію окупаційної влади обійняти посаду «заступника керівника» у незаконно створеному «государственном унитарном предприятии водных ресурсов Херсонской области».

Підозра

Підозра

Новоспечений зам, маючи досвід у сфері водного господарства України, разом із «керівником» «предприятия» налагоджував безперебійне постачання води до Криму та до місць тимчасової дислокації окупаційних угруповань у захопленій частині Херсонщини.

На зібранні колективу він заявив про функціонування «государственного унитарного предприятии водных ресурсов Херсонской области» за законодавством рф. Агітував працівників до працевлаштування. З «відповідальністю» займався забезпеченням сталого функціонування створеного окупаційною владою органу.

Наразі слідчі повідомили йому про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29