Під час проведення псевдореферендуму виконував функції “секретаря ДВК”: у Херсоні затримали колаборанта

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру у колабораціонізмі місцевому жителю (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України). Також йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За даними слідства, у вересні 2022 року 56-річний чоловік обійняв посаду «секретаря дільничної виборчої комісії», яка функціонувала на території Херсона. Її створила окупаційна влада для проведення псевдореферендуму щодо виходу зі складу України та приєднання до рф тимчасово окупованої території регіону.

На цій посаді підозрюваний інформував «центральну виборчу комісію Херсонської області» щодо проведення засідань комісії, вів протоколи та облік робочого часу інших членів «ДВК».

Також він здійснював облік «явки виборців», а підсумки «голосування» з протоколами передав до «ЦВК» для подальшого фальсифікування результатів на користь кремля. Досудове розслідування здійснюється УСБ України в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29