Через шахрайські схеми жителі Херсонської області втратили 106 тисяч гривень

За минулу добу троє жителів Херсонщини втратили свої заощадження під час спроби отримати додатковий прибуток в мережі Інтернет, оформити грошову допомогу на сумнівних ресурсах та купити картину через передоплату.

Так, 36-річна жителька Генічеського району втратила майже 73000 гривень під час спроби працевлаштуватись у мережі Інтернет. Жінка знайшла оголошення в мережі про заробіток та виконала умови нібито роботодавця. Зокрема, вона «прив’язала» свою картку до особистого кабінету на сайті шахраїв. Після цього з її рахунку аферисти зняли всі кошти.

Також жертвою шахраїв стала 31-річна жителька Скадовського району. Їй на мобільний телефон надійшло рекламне оголошення про надання грошової допомоги постраждалим від російської агресії. Жінка перейшла за вказаними посиланнями і ввела всі данні банківської картки. Однак потім з її рахунку шахраї зняли 20 тисяч гривень. А 50-річна херсонка повідомила до поліції про те, що на одному з сайтів знайшла оголошення про продаж картини. Жінка захотіла її придбати й перерахувала завдаток декількома платежами у розмірі 12377 гривень. Та після цього продавець перестав виходити на зв’язок.

За вказаними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» ККУ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29