На окупованій Херсонщині росіяни оголосили вихідний день через негоду

У Херсонській області, яка зараз перебуває під контролем російських окупаційних сил, відбуваються значні погодні зміни. За повідомленнями медіа, що контролюються окупантами, регіон зазнає сильних вітрових поривів, які досягають 33 метрів за секунду, з прогнозованими поривами до 38 м/с.

Враховуючи екстремальні погодні умови, окупаційна адміністрація Херсонської області в особі її керівника Володимира Сальдо, вжила заходів безпеки для місцевих мешканців:

Було рекомендовано мешканцям утриматися від виходу з дому та перебування на відкритих просторах. 27 листопада оголошено вихідним днем в регіоні.

Сальдо також повідомив, що працівники окупаційного Управління з надзвичайних ситуацій та інші оперативні служби знаходяться у стані повної готовності надати будь-яку необхідну допомогу в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29