Поліція звернулася до жителів Херсонщини у зв’язку з негодою

На території всієї країни вирує негода. Тож поліція Херсонщини закликає як пішоходів, так і водіїв бути обережними та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Шановні пішоходи! Перш ніж вийти на проїзну частину переконайтеся у відсутності там транспортних засобів. Пам’ятайте, що на слизькій дорозі важко передбачити результати екстреного гальмування. Переходьте дорогу лише у визначених місцях і неодмінно зробіть себе помітними за допомоги світловідбиваючих елементів у темну пору доби.
Шановні водії! Дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу, намагайтесь уникати різких маневрів та гальмувань, заздалегідь знижуйте швидкість, особливо при під’їзді до перехресть та пішохідних переходів. Враховуючи ускладнені погодні умови, за можливості утримайтесь від поїздок.

Також нагадуємо, що на території області функціонують пункти незламності. В них завжди є можливість зігрітися, перечекати погану погоду, випити гарячого чаю та зарядити свої гаджети. У разі, якщо на дорозі виникне складна ситуація та вам буде потрібна допомога, телефонуйте на номер 102 чи до інших служб. Бережіть себе та найрідніших!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29