119 обстрілів Херсонщини зафіксовано за добу

Протягом останньої доби відбулись інтенсивні військові дії в Херсонській області. Агресори провели 119 атак на різні населені пункти, використовуючи велику кількість важкого озброєння. В результаті цих атак, з використанням 638 снарядів, на жаль, загинули 3 мирних жителів, а 11 осіб отримали поранення, серед яких двоє дітей.

За словами Олександра Прокудіна, голови Херсонської обласної військової адміністрації, ворог застосовував різноманітне озброєння, включно з мінометами, артилерією, системами залпового вогню, танками, автоматичними гранатометами, а також засобами повітряного нападу, включаючи безпілотники та авіацію.

Також повідомляється, що протягом 23 листопада Херсонську територіальну громаду було атаковано 25 разів, при цьому було використано 108 снарядів, зокрема 91 снаряд було спрямовано на обласний центр.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29