Преміював родичів: директора КП Херсонської міськради притягнуто до відповідальності

Херсонською обласною прокуратурою забезпечено участь в розгляді судом 10 протоколів про адміністративні правопорушення, що пов’язані з корупцією, складених працівниками УСР у Херсонській області ДСР НП України, відносно директора одного з комунальних закладів Херсонської міської ради.

Посадовця визнано винним та піддано стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Установлено, що посадовець своїми наказами за результатами роботи преміював своїх близьких осіб, яких працевлаштував до установи, при цьому не повідомивши ні в усній, ні в письмовій формі безпосереднє керівництво про наявність в нього реального конфлікту інтересів.

У суді повністю доведено наявність складів адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.Постанова суду набрала законної сили та виконана в повному обсязі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29