Очільник Херсонської ОВА розповів про рятувальні роботи і евакуацію на Херсонщині

Наслідки підриву Каховської ГЕС службам доводиться усувати під щільним вогнем російських терористів. Та попри все рятувальні роботи й евакуація населення з місць затоплення на Херсонщині тривають.

“ Залишаються підтопленими 11 населених пунктів на правобережжі області, ще 17 – на лівобережжі. Де можливо, перейшли до відкачування води з будинків та господарських споруд. За минулу добу спеціалісти відкачали більш як 22 тисячі тонн води. Активні роботи проводяться в мікрорайоні Острів, який найбільше постраждав. Понад 100 вибухотехніків обстежили житловий масив. Працювали кінологи, які оглянули дороги, територію районів та берегову лінію. На щастя, вибухових предметів не виявили”, – розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Він додав, що після дозволу ДСНС почали працювати комунальні служби, які розчистили дороги від повалених дерев та будівельних фрагментів для проїзду техніки. Від сьогодні в мікрорайоні Острів розпочнуть подавати електричну напругу, що дозволить поновити постачання води зі свердловин.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29