“Не менше, аніж 9,6 кг”: херсонці можуть оформити онлайн-запит на отримання продуктового набору

Заявки приймаються виключно через електронну форму запиту на отримання допомоги, та відповідно до зазначеного порядку подачі/опрацювання звернень.

Гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування надається громадянам, які опинилися в найбільш критичному становищі, а саме:

  • Сім’ї з дітьми, пенсіонери, особи з інвалідністю 1-2 груп, та громадяни, які здійснюють догляд за недієздатними особами які перебувають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській областях. (Підтверджуючі документи: cвідоцтво про народження дітей+паспорт одного з батьків / свідоцтво про інвалідність / пенсійне посвідчення. Адреса доставки має відповідати зазначеному регіону).
  • Сім’ї які втратили годувальника в результаті повномасштабного вторгнення (Підтверджуючі документи: свідоцтво про смерть та документ, що посвідчує родинні зв’язки).

Якщо Ви належите до однієї з вищезазначених категорій, необхідно заповнити форму запиту на отримання допомоги.

Звернення/документи через інші канали зв’язку (Фейсбук, телефон, месенджери)  до розгляду не приймаються.

Вимоги до заповнення форми:

  • уважно вказати точну адресу для відправлення відповідно до полів форми. За наданими даними буде формуватися транспортна накладна для відправлення допомоги, тому заявник самостійно несе відповідальність за правильність внесеної інформації.
  • прикріпити документ, що посвідчує особу та підтверджує приналежність до категорії отримувачів допомоги визначених Фондом. Звернення, в яких відсутні підтверджуючі документи, до розгляду не приймаються. !!! Якщо не вдається додати документ до форми зв’язку, швидше за все, його розмір перевищує максимально дозволений, 2,5МБ. Потрібно зменшити розмір, та відправити форму з документами.

Після опрацювання Вашого звернення, Вам надійде смс сповіщення від перевізника з інформацією стосовно доставки. Швидкість опрацювання звернень буде залежати від кількості отриманих запитів.

При отриманні посилки у відділенні пошти обов’язково звертайте увагу на те, щоб посилка була у належному стані, і вага посилки складала не менше ніж 9,6 кг. Якщо один з критеріїв не відповідає дійсності, необхідно відмовитися від отримання, та скласти акт по формі 51.

Звертаємо Вашу увагу на те, що звернення, які не відносяться до зазначених категорій отримувачів допомоги, або не містять відповідних підтверджуючих документів, до розгляду не приймаються.

Запит на отримання допомоги https://fundnovynskyi.org/humanitarian-request/


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29