На Херсонщині запустили ще один соціальний маршрут

Новий автобус курсує між селом Нова Калуга та смт Велика Олександрівка. Маршрут пролягає через населені пункти: Червона Людмилівка, Новопавлівка, Первомайське, Біла Криниця, Кар’єрне.

Відправлення – щосереди о 9:00 із села Нова Калуга. У зворотному напрямку – за кілька годин після прибуття до Великої Олександрівки.

Новий маршрут почав роботу завдяки проєкту «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів», який реалізовує ГМ «Проліска» за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF)

Кожен соціальний маршрут – це не просто поїздки, а можливість скористатися медичною, адміністративною чи банківською сферами. Адже через постійні обстріли, не скрізь працюють необхідні структури.

Нагадаємо, це вже не перший маршрут, який з’єднує села Херсонщини. Завдяки ГМ “Проліска” курсує 9 соціальних маршрутів для жителів 48 населених пунктів Бериславської громади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29