На Херсонщині виявили медсестру-зрадницю, яка працювала на фсб рф

Жінку завербували під час окупації населеного пункту. А після його звільнення жінка продовжила «працювати» на два фронти.

Лікуючи захисників, вона збирала їхні персональні дані і зливала їх ворогові. А ще шпигувала на користь росії – передавала дані про розміщення Сил оборони на території області. На цьому «функціонал» зрадниці не обмежився. Вона також інформувала про місця прильотів та наслідки обстрілів. Ці дані використовувалися окупантами для повторних ударів по регіону. Не соромилася жінка висловлювати публічну підтримку загарбникам у антиукраїнських групах. Де її й помітили спецслужби, – йдеться в повідомленні СБУ.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантки виявили мобільний телефон, який вона використовувала для комунікації з агресором.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру в державній зраді. Максимальне покарання за цей злочин – позбавлення волі на п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Наразі підозрювана перебуває під вартою. Розслідування триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29