На Херсонщині правоохоронці евакуювали двох діток із зони бойових дій (ВІДЕО)

Правоохоронці Херсонщини евакуювали двох діток, 4 і 6 років, та їхню матір із зони бойових дій. Родина попрямувала до Кривого Рогу, де їй нададуть допомогу та все необхідне.

Про це повідомляє Херсон24 з посиланням на Херсонську ОВА.

Селище Веселе Новокаховської громади звільнене від окупантів. Але щодня знаходиться під ворожим вогнем. Тож про спокійне життя місцевих мешканців ще не йдеться. Що вже говорити про діток, яким теплої пори так кортить побігати на вулиці?.. А натомість вони змушені ховатися у підвалах і погребах від чергового удару.

Аби убезпечити людей, правоохоронці та соціальні служби пропонують евакуацію з найбільш «гарячих» районів. Сьогодні одна родина зголосилася отримати таку допомогу.

Але в селищі ще залишаються діти. Тож поліцейські й надалі будуть спілкуватися із сім’ями, аби переконати якомога більше людей поїхати до безпечних міст.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29