На Херсонщині очікуються надпотужні обстріли: ЗСУ входять у нову фазу

Очікуються надпотужні обстріли

Очікуються надпотужні обстріли

ЗСУ входить у нову фазу роботи на Херсонському напрямку. Місцевих мешканців просять бути максимально обережними та перебувати в безпечних місцях.

Про це повідомляється у близькому до ЗСУ Телеграм-каналі Ніколаєвскій Ваньок.

Входимо у фазу, коли працюватимемо практично 24/7. Тому прохання до Херсонеста правого берега — берегти себе, обмежити перебування поза укриттями чи вдома цього тижня. Прохання до Херсонеста лівого берега — аналогічно, берегти себе, НЕ З’ЯВЛЯТИСЯ біля пунктів дислокації так званих «військ» так званої «росії», бо прилетить обов’язково. ЩЕ прохання — серед вас у цивільному ходять чи ФСБ, чи Росгвардія і намагається з вами вийти на контакт і дізнатися хто ви, що ви, і найголовніше — чи допомагаєте ви ЗСУ. Якщо це ФСБ — вони обов’язково будуть україномовні, не дивуйтеся, це спеціально навчені люди (здебільшого зрадники), які мають ввести вас в оману та вивести на чисту воду. АЛЕ. ВИ Ж МІСЦЕВІ, це означає що ви чи не кожен грибочок знаєте, а значить якесь тухле обличчя, хоч і україномовне, ви зрозумієте відразу, що тут щось не так. Тому поводьтеся акуратно і пам’ятайте про телефони, обов’язково. По можливості відпишіться від мого каналу максимально, канал у відкритому доступі читати його можна без підписки, а якщо побачать його у вас у підписках — можуть причепитися, — пише Ваньок.

Основна причина — велика кількість російських військ, що направляються на передову.

Чому я зараз про це пишу? Та тому що приїхали сюди опудало, яких відправлять ближче до лінії розмежування, і на які ми всі разом вже чекаємо. про їхні плани нам відомо, всі на своїх місцях готові зустрічати з хлібом, силлю та топорами. Ці опудала йдуть масово у відмову, але те, що їх відправлять і поставлять загороджувальний загін — це факт. Здохнуть усі до одного. Командувачу, який цих опудало сюди привіз — йому треба давати нагороду. У таку витрату пускати війська треба лише вміти, — повідомляє автор каналу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29