На Джарилгачі шостий день горить найцінніша степова ділянка

Протягом 5 днів палає найцінніша степова ділянка в Джарилгацькому національному природному парку. З перших днів повномасштабного вторгнення острів перебуває в окупації. Забезпечити його збереження спеціальна адмінстрація національного парку не може.

Про це у Facebook повідомила Українська Природоохоронна Група — UNCG.

Ділянка, що горить протягом 5 днів, – зона абсолютної заповідності у національному парку, де обмежене навіть відвідування людьми. Тут зосереджена основна частина всіх степових екосистем острова (решта території в різній мірі заболочена або періодично підтоплюється) та популяції всіх рідкісних степових тварин, які є на острові. Також тут концентрується найбільша кількість копитних, що мешкають на Джарилгачі, – йдеться в повідомленні.

Саме ця ділянка отримала охоронний статус як заказник ще в 1974 році, за 35 років до створення національного парку. Без сумніву, пожежа, яку ніхто навіть не намагається загасити, принесе колосальні втрати біорізноманіттю острова.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29