Херсонська область запроваджує обмеження на водоймах з метою запобігання терористичним загрозам

На території Херсонської області введено заборону на перебування та використання будь-яких плавзасобів на водоймах до закінчення дії воєнного стану або окремого розпорядження.

Обмеження стосуються всіх видів суден, включаючи спортивні, рибацькі та розважальні. Винятком є судна, які використовуються нашими військовими та фахівцями, що забезпечують охорону водних біоресурсів. Обмеження введено з метою забезпечення безпеки судноплавства та громадян на водних об’єктах та мінімізації ризиків диверсій та терористичних загроз у внутрішніх водах України.

Відповідний наказ підписали очільник ОВА Олександр Прокудін та бригадний генерал, командувач оперативного угрупування військ “Херсон” Михайло Драпатий. Про це повідомили в Херсонській ОВА в Telegram.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29