Фермери опублікували фото снарядів, які знаходять на полях деокупованої Херсонщини

На деокупованій території Херсонської області, де проведення господарської діяльності пов’язане з великим ризиком. Поля, які належать підприємству “Злато Таврії”, небезпечні через наявність снарядів та мін. 

У зазначеному повідомленні йдеться: “На жаль, врожай на наших полях цього року виглядає не так, як зазвичай. Всі поля усіяні «касетами», мінами та залишками від РСЗВ.”

Касетні засоби ураження є засобами, що містять велику кількість однотипних бойових елементів. Вони розкидаються на певній висоті, призначеній для завдання шкоди. Такі засоби можуть завдати серйозних пошкоджень господарським об’єктам і створюють небезпеку для життя та здоров’я людей, які займаються господарською діяльністю на цих полях.

Рекомендується утримуватися від будь-яких господарських дій на цих полях, поки не будуть проведені відповідні розмінувальні роботи та забезпечена безпека.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29