Жителі не виходили з дому через цілодобові вибухи: поліція показали наслідки обстрілу Херсону

У Херсоні вибухи лунали цілодобово, на вулицях було вкрай небезпечно, тож без нагальної потреби жителі не виходили з дому. Ворог гатив з артилерії по центру міста, мікрорайону «Корабел» та Дніпровському району.

Російська терористична армія з артилерії прицільно обстріляла медичний заклад у центрі Херсона, у хірургічному відділенні загинув 25-річний лікар, 5 медичних працівниць отримали поранення, одна з потерпілих у тяжкому стані. У лікарні вибухами зруйновано два поверхи та знищено медичне обладнання.

Також у центральній частині міста зафіксовані значні пошкодження житлових будинків, офісів, магазинів та банківських відділень. На місцях ворожих обстрілів працювали всі відповідні служби, надавали допомогу постраждалим, гасили пожежі, ліквідували наслідки атак, слідчі та криміналісти збирали доказові матеріали воєнних злочинів росіян.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29