Жінка, яка очолювала захоплену школу в Херсоні, обвинувачується в співпраці з окупаційною владою РФ

Під час тимчасової окупації Херсона, жінка, що стала обвинуваченою, співпрацювала з окупаційною владою Російської Федерації та очолила захоплену місцеву школу №31.

За досудовим розслідуванням, слідство встановило, що вона організовувала освітній процес за російськими стандартами та підручниками, які були завезенні окупантами. З навчального плану було виключено такі предмети, як українська мова та література, історія України тощо. Натомість запроваджувались дисципліни, спрямовані на возвеличення країни-агресора та заперечення існування культурних цінностей українського народу.

Крім того, обвинувачена сприяла розміщенню символіки країни-агресора на території навчального закладу та схиляла працівників закладу до співпраці з окупантами. У провадженні цієї кримінальної справи слідчі УСБ України в Херсонській області провели досудове розслідування.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29