Заступника директора Нацпарку на Херсонщині підозрюють у державній зраді

Заступник директора НПП “Нижньодніпровський” на Херсонщині отримав підозру у державній зраді (ч.2 ст.111 КК України) від Херсонської обласної прокуратури.

Пресслужба прокуратури повідомила, що під час окупації Херсона підозрюваний перейшов на бік ворога та передав у розпорядження окупаційній владі та військовослужбовцям РФ плавзасоби Нацпарку. Вони використовувалися для патрулювання акваторії р. Дніпро та контролю автомобільних і залізничних мостів.

Підозрюваний також діяв з метою створення незаконного органу виконавчої влади – “Департамент екології та природних ресурсів області”. Він готував нармативно-правову базу та розробляв штатну структуру з метою очолити створений орган. Крім того, підозрюваний займався пошуком кадрів для окупаційної адміністрації. Зараз він перебуває у розшуку та відсутній на території України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29