Юна переселенка з Херсонщини виборола “золото” на кубку Європи-2023 в Афінах

Юна переселенка з Херсонщини виборола “золото” на кубку Європи-2023 з сучасних танців та гімнастичних шоу-програм, що пройшов в грецькому місті Афіни.

11-річна Маргарита Марченко родом із Горностаївки, котра нині тимчасово окупована російською армією, повідомляє Херсонська ОВА.

Дівчинка з ранніх років захоплювалася гімнастикою, спочатку займалася самостійно за допомогу відеоуроків на “Youtube”.

Через 5 місяців після окупації рідного селища Маргарита разом із родиною евакуювалися до Одеси. Дізнавшись, що у місті є фітнес-клуб “Шторм”, школярка захопилася ідеєю розвивати свої здібності гімнастки вже з тренером на професійному рівні.

Талант юної жительки Херсонщини помітила тренерка, а тому невдовзі запропонувала Маргариті поїздку на змагання в Грецію.

Спонсора для поїздки знайшла тренерка вже в останній день перед виїздом, який сплатив дівчині поїздку до Афін на конкурсні змагання. І Маргарита не підвела ні тренерку, ні благодійника – в категорії гімнастика зайняла перше призове місце.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29