Як у Херсоні ліквідують наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС

У Херсоні продовжуються роботи з дезінфекції територій та об’єктів, які зазнали збитків внаслідок підтоплення, спричиненого підривом російськими військовими Каховської ГЕС. Про це повідомив очільник місцевої міської влади, Роман Мрочко.

За його словами, лише протягом 29 липня було оброблено знезаражуючими засобами 25 об’єктів, розташованих у Корабельному районі міста. Серед них — будинки та магазини на вулицях Качельна, Чайковського, Корабельний спуск, Флотський 1-й та 3-й провулок, а також провулок Насипний. Також спеціалісти здійснили дезінфекцію однієї із шкіл у мікрорайоні.

Окрім того, у мікрорайоні Корабел продовжують прибирати наслідки підтоплення. За звітом Мрочка, за сьогоднішній день було вивезено близько 125 тонн сміття з території Нафтогавані. У ліквідації наслідків беруть участь 66 працівників та 18 одиниць спецтехніки та автотранспорту з Кіровоградської та Львівської областей, а також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій та комунальних підприємств міста. 29 липня також продовжувалися роботи з вивезення затоплених речей, гілок, мулу та піску.

Ці заходи з дезінфекції та прибирання проводяться з метою забезпечення безпеки населення та запобігання поширенню захворювань внаслідок стихійної ситуації, що сталася в результаті аварії на Каховській ГЕС.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29