Як херсонцям звернутися на гарячу лінію ОВА

Допомогу з переміщенням важких і великих речей, а також з відкачуванням води можуть отримати мешканці Херсонщини, звернувшись на гарячу лінію Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА).

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, зараз змінився спектр питань, які можна вирішити, звернувшись на гарячу лінію Херсонської ОВА за номером 0 800 101 102.

Якщо раніше люди зверталися з питань, пов’язаних з евакуацією з зони підтоплення і з призначенням виплат, то зараз ці питання вже не так актуальні. Але можна отримати іншу допомогу. Наприклад, можна зателефонувати, якщо є потреба винести з підтопленої квартири чи домівки великі і важкі речі, непридатні для експлуатації. Тоді до людини направлять волонтерів. Можна звернутися, якщо є потреба у відкачуванні води. Тоді направлять працівників відповідних служб, сказав Олександр Прокудін.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29