Водоканал спростував інформацію про спалах холери у Херсоні

У міських чатах поширилась інформація про спалах холери в Херсоні. Водоканал спростував її. Фахівці лабораторії щодня дезінфікують воду в розподільчій мережі у всіх районах міста.

Про це повідомляється на їх сторінці у Facebook, передає Херсон24.

У дописі сказано, що на помпових станціях водопроводу щоденно дезінфікують воду гіпохлоритом натрію. Він має широкий спектр дії на небезпечні патогени та руйнує плазматичні мембрани хвороботворних бактерій та грибків.

“Збудниками холери може бути заражена вода з поверхневих джерел. Для водопостачання Херсона така вода не використовується. Місцеві жителі вживають виключно артезіанську воду”, — повідомляє водоканал.

Також у публікації сказано, що служба водопостачання забезпечена необхідним запасом дезінфектанту та працює з дотриманням всіх технологічних вимог. А фахівці в лабораторії щодня перевіряють якість води.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29