В Одесі до 15 років ув’язнення засуджено зрадника, який «зливав» конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона

За публічного обвинувачення прокурорів Одеської обласної прокуратури жителя Херсона визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що засуджений після захоплення ворогом Херсона за допомогою знайомої волонтерки увійшов до складу оперативно-бойової групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Його залучали до виконання оперативно-бойових завдань на південному фронті.

Через деякий час засуджений перейшов на бік російських окупантів і запропонував їм свою допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності в регіоні. Він передав російським спецслужбам адреси конспіративних квартир та персональні дані членів групи ССО ЗСУ, які виконували бойові завдання на тимчасово окупованій території. Також «розкрив» ворогу місця розташування сховищ зі зброєю і боєприпасами.

Отриману інформацію представники зс рф та фсб рф використали для захоплення в полон декількох українських військовослужбовців з їхніми родинами. Також ворожий інформатор злив дані волонтерки, яка допомагала українським захисникам. Окупанти утримували її у полоні впродовж 116 діб.

Зрадника затримали у звільненому Херсоні. До вироку суду він перебував під вартою. Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Одеській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29