В Херсоні звинувачують місцевого жителя у сприянні державі-агресору

Прокурори Херсонської обласної прокуратури подали до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за звинуваченням у сприянні державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За інформацією пресслужби прокуратури, в ході розслідування встановлено, що під час тимчасової окупації міста звинувачений почав співпрацювати з ворогом. Він добровільно обійняв посаду “заступника начальника підприємства – начальника відділу кадрового забезпечення” у незаконно створеному окупантами органі – “государственного унитарного предприятия Херсонская железная дорога”.

На цій псевдопосаді звинувачений займався збором прихильників для підприємства та закликав місцевих мешканців підтримувати окупаційну владу та отримувати російські паспорти.

Спеціальне досудове розслідування проводило Головне управління національної поліції в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29