У Херсоні з’явився безпечний простір для жінок і дівчат

<p>Соціальну допомогу, правові консультації та психологічну підтримку – все це можна отримати у новоствореному безпечному громадському просторі для жінок та дівчат “Вільна”, який запрацював сьогодні у Херсоні.

Тут пропонують низку активностей для цікавого дозвілля, активної соціалізації, нових можливостей кар’єрного розвитку. Простір забезпечений електроенергією, тож жінки можуть приходити сюди працювати, вчитися або займатися іншими важливими справами.

«На сьогодні дуже багато жінок та дітей отримують психологічне навантаження, і людям потрібно з кимось спілкуватися. Саме у цьому просторі головне – турбота про жінок та дівчат, їхнє фізичне та психологічне відновлення, розкриття творчого потенціалу тощо. Соціальний працівник і психолог, який буде знаходитися в цій кімнаті зможе правильно надавати допомогу. Впевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку, і це буде не єдина кімната, яку ми відкрили. Перемога буде, люди будуть повертатися додому, і таких кімнат буде багато», – наголосив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Зазначений проєкт реалізований громадською організацією «Громадський рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Херсонським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в межах гуманітарного реагування UNFPA, за підтримки Урядів Великої Британії, Канади, Данії, підтримки американського народу (USAID), а також CERF та Ukraine Humanitarian Fund.

Проєкт «Безпечний простір для жінок та дівчат» спрямований на посилення безпеки, захисту жінок та дівчат від гендерно зумовленого насильства шляхом трансформації соціальних норм, що виправдовують гендерно зумовлене насильство, спрощення доступності до спеціалізованих послуг з протидії ГЗН, до якісної допомоги та відповідних спеціалізованих сервісів та розвитку механізмів координації і підзвітності на національному та місцевому рівнях; пом’якшення ризиків та проявів нестабільних психоемоційних станів у жінок та дівчат; збільшення обізнаності жінок та дівчат щодо їх прав і можливостей у випадку ГЗН на рівні громади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29