У Херсоні затримали групу зрадників

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам у колабораційній діяльності, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України). Також їм обрано запобіжний захід — тримання під вартою.

У Херсоні затримали групу мешканців, яка працювала на окупантів

Про це повідомили в Херсонській обласній прокуратурі, передає «Херсон24».

За даними слідства, підозрювані під час окупації Херсона погодилися працювати на окупаційну владу.

Один з них обійняв посаду завідуючого господарством незаконно створеного окупаційною владою підприємства — «Центральний ринок» Херсонської обласної спілки споживчих товариств. Він організовував оренду місць на підвідомчій території, змушував торговців перереєстровуватися у так званій «податковій службі», вести розрахунки у рублях, у тому числі за орендовані місця.

Інший став так званим «контролером» ринку. Чоловік збирав з торговців кошти та передавав до каси окупаційного підприємства.

Підозрювані діяли під керівництвом інших фігурантів, серед яких псевдодиректор ринку, його заступник з комерційної діяльності та бухгалтер підприємства. За участі цього «тріо» було зареєстровано підприємство в окупаційній податковій інспекції, відкрито рахунки в російському банку та збиралися податки, які йшли на рахунки загарбників.

Наразі цим трьом заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Так, правоохоронці одночасно провели обшуки за місцями проживання всіх фігурантів, вилучили грошові кошти, документи та російську символіку.

Зазначимо, що досудове розслідування здійснюється ГУНП в Херсонській області.

Також 17 лютого, за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримали власника місцевого рекламного агентства.

За даними слідства, підозрюваний під час окупації Херсона пішов на співпрацю з представниками держави-агресора. З метою прикриття своєї діяльності він перереєстрував за російським законодавством рекламний бізнес на родичку дружини. А сам став заступником директора рекламної агенції.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29