У Херсоні встановили 6 мобільних укриттів

У Херсоні на сьогодні встановили 6 мобільних укриттів. Зараз заплановано ще 66 таких укриттів.

Про це в етері загальнонаціонального марафону заявив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, з 2014 року належна увага захисним спорудам в місті не приділялася. Тому зараз з усіма можливими бюрократичними перешкодами роблять все можливе, щоб захистити людей від російських обстрілів.

“Окрім мобільних укриттів в місті визначені 41 бомбосховище для захисту цивільного населення. Деякі уже працюють, у деяких в авральному порядку проводяться ремонтні роботи. Також є 238 найпростіших укриттів: це підвальні приміщення ОСББ, садочків, в деяких з них також проводяться ремонтні роботи для укриття цивільного населення”, — розповів Прокудін.

В різних мікрорайонах Херсона налічується 262 простих укриттів. Їх розділяють на три категорії: великі сховища, де одночасно може перебувати до 300 людей, тимчасові укриття у багатоповерхівках — підвали та вуличні, де люди мають ховатись від уламків. Також передбачається встановлення надземних укриттів.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29