У Херсоні відбулося перше засідання комісії щодо надання компенсацію власникам знищеного чи пошкодженого майна

Відбулося перше засідання комісії з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна на території Херсонської міської територіальної громади.

Про це повідомляє Херсонська МВА.

Було розглянуто 4 заяви про надання компенсації за пошкоджене майно.

По кожній заяві складено акти обстеження, внесено об’єкти до Реєстру пошкодженого та знищеного майна, визначено розмір компенсації за відновлення пошкодженого об’єкта на підставі чек-листа, який є додатком до постанови Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023.

Всі заяви пройшли перевірку відповідно до вимог зазначеної постанови.

За підсумками засідання прийнято рішення про надання компенсації трьом заявникам на загальну суму майже 340 тис. грн.

По одній заяві було нараховано суму компенсації у розмірі більше 400 тис. гривень, але Порядком № 318 передбачено компенсацію не більше 200 тис. грн, тобто на поточний ремонт. Однак, Урядом вирішується питання щодо прийняття порядку, яким буде передбачено компенсацію у сумі понад 200 тис. грн, що у свою чергу вирішить питання компенсації об’єктів, які мають більш значні пошкодження.

За підсумками голосування було прийнято рішення про перенесення розгляду питання на наступне засідання комісії, отримання від заявника згоди на компенсацію у розмірі 200 тис. грн або відмови від заяви.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29