У Херсоні в мікрорайоні Корабел, повністю відновили газопостачання

У Херсоні в мікрорайоні Корабел повністю відновили газопостачання, в кранах є питна вода. Про це телемарафоні “Суспільне. Спротив” повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

За його словами залишилось питання з електроенергією в кількох будинках.

“Проблема в тому, що підземні кабелі, які прокладені в каналізацію через колектори були затоплені. Коли вода зійшла, ґрунтові води залишились. Тому в електриків немає можливості спуститися та перевірити на наявність пробоїв. Треба ще деякий час, щоб це відновити”, — сказав Толоконніков.

Як повідомив в Telegram керівник Херсонської МВА Роман Мрочко, за два дні у мікрорайоні Корабел подали електрику до 1 769 квартир у восьми багатоповерхівках. Зокрема, на вулицях Дорофеєва, Патона та Шенгелія. Загалом на Острові вже заживили 6 505 точок обліку.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29