У Херсоні шукають кандидатів для комісії обстеження пошкодженого майна

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2023 № 565 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381», формується новий склад Комісії з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна на території Херсонської міської територіальної громади.

Згідно з пунктом 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», до складу комісії входять представники громадськості.

Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається відповідно до вимог зазначеного Порядку, на електронну адресу [email protected].


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29