У Херсоні люди не змогли потрапити до укриття під час обстрілів

13 листопада, під час одного з обстрілів Херсона, двох місцевих жителів не допустили до бомбосховища. Цю інформацію надав Олександр Прокудін, начальник Херсонської обласної військової адміністрації.

За його словами, співробітники енергетичної компанії відмовилися надати доступ до укриття літньому чоловікові та жінці. Прокудін також зазначив, що охоронець підприємства висловився непристойно на адресу жінки.

Прокудін підкреслив, що укриття в Херсоні призначені для всіх, а не тільки для працівників певних компаній чи їхніх відвідувачів.

Варто згадати, що станом на жовтень у міській громаді Херсона було встановлено 146 протиуламкових вуличних укриттів. Крім того, у громаді функціонує 239 базових укриттів, включаючи цокольні та підвальні приміщення, рекомендовані для захисту населення та оснащені необхідним обладнанням, 138 бомбосховищ та одне протирадіаційне укриття.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29