У Херсоні чоловіка ув’язнили на 5,2 роки за крадіжку з будинку, де він робив ремонт

За публічного обвинувачення прокурора Херсонської окружної прокуратури визнано винними чоловіка у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (ч.4 ст.185 КК України). Йому призначено покарання – 5 років 2 місяці позбавлення волі, які він проведе в установі виконання покарань закритого типу.

Прокурором доведено, що на початку травня 2023 року чоловік здійснював ремонтні роботи в одному з будинків міста. Скориставшись відсутністю вдома хазяїна будинку він зайшов до його кімнати і вкрав звідти барсетку з особистими речами та грошима, загалом – понад 76 тис. грн.

Потерпілий повернувшись додому виявив нестачу особистих речей і звернувся до правоохоронних органів. До набрання вироком суду законної сили зловмисник перебуватиме під вартою.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29