У Херсоні через інтернет-шахраїв довірливі громадяни лише за добу втратили майже 150 тисяч гривень

Поліцейські майже щодня фіксують випадки інтернет-шахрайств, пов’язаних нібито з міжнародними виплатами або наданням «соціальної допомоги».
Зловмисники вигадують різні способи заволодіти грошима довірливих громадян.
Так, жертвою шахраїв стала 72-річна херсонка. Вона розповіла, що їй на мобільний телефон прийшло рекламне оголошення з посиланням про можливість отримання матеріальної допомоги від міжнародної організації. Жінка перейшла за вказаним посиланням і ввела всі данні своєї картки, після чого з банківського рахунку пенсіонерки зникли гроші в сумі 80 тисяч гривень.
Також жертвою шахраїв став 60-річний херсонець. Чоловік розповів, що йому на мобільний телефон надійшов дзвінок, де потрібно було підтвердити транзакцію на переказ коштів у сумі 30000 гривень. Зі слів заявника, підтвердження він не натискав, але натиснув на відмову і через деякий час з його банківського рахунку зникли 30000 гривень.
Ще однією жертвою шахраїв стала 63-річна жителька смт Нововоронцовка. Жінка хотіла придбати медикаменти, які замовила на одному з сайтів. Після замовлення їй повідомили, що треба заплатити кошти за страховку, перевезення та зберігання їх на складі. Заявниця перерахувала 36000 гривень. Після цього продавець перестав виходити на зв’язок. В результаті жінка лишилася без грошей і медичних препаратів.
За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).
“Шановні громадяни! Будьте обачними та обережними! Не користуйтесь послугами підозрілих та маловідомих організацій чи осіб, не переходьте за сумнівними посиланнями, купуйте товари лише на офіційних ресурсах”, — йдеться у повідомленні Поліції Херсонської області.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29