У Херсоні буде продовжено час руху міського транспорту

З понеділка, 27 березня 2023 року, буде продовжено час руху громадського транспорту.

Це рішення прийнято Херсонською міською військовою адміністрацією у зв’язку з збільшенням комендантської години до 20:00.

Останній рейс автобусів здійснювався до 16.30 та враховуючи збільшення світового дня буде продовжено рух громадського транспорту до 18:30.

З 24 березня час дії комендантської години в Херсоні скоротили – вона починатиметься на годину пізніше, о 20:00, і діятиме до 06:00 ранку. Відповідний наказ підписав начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Підкреслюємо, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщуватися транспортом або пішки. Якщо в заборонений час людина перебуває на вулиці, то комендантський патруль має право її затримати, перевірити документи, встановити причину порушення комендантської години, оглянути речі, транспортний засіб.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29