Сили оборони знищили човни, на яких військові РФ переміщалися поміж островами на Херсонщині

На Херсонщині Сили оборони знищили мінометний розрахунок і три човни, за допомогою яких російські військові намагалися переміщатись поміж островами.

Про це повідомила в ефірі марафону “Єдині новини” керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, передає Суспільне.

За її словами, це були човни, які військові РФ забрали у місцевих жителів та переобладнали для своїх підрозділів.

“Українські захисники продовжують працювати і по артилерійських установках і по автобронетехніки РФ. Росіяни не почуваються спокійно та змушені маневрувати. Також Сили оборони тримають під контролем логістичний транспортний маршрут, за яким вони можуть підтягувати додаткове обладнання. Проте у військових РФ ще така можливість є”, — розповіла Гуменюк.

Також Наталія Гуменюк сказала, що російські військові забирають у місцевих жителів тимчасово окупованого лівобережжя побутові речі. Таким чином вони маскуються під цивільних, щоб не бути ураженими.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29