Спортсмен із Херсону виборов чемпіонсьий титул зі стрибків на батуті (ФОТО)

Випускник Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Херсонської міської ради, Заслужений майстер спорту України, лідер національної збірної Микола ПРОСТОРОВ виборов чемпіонський титул в індивідуальній програмі Командного чемпіонату України зі стрибків на батуті.

Змагання відбулися 16 – 19 травня в Одесі. Сирени повітряної тривоги, що лунали кожну ніч, не завадили спортсменам показати свою рішучість, зібраність, наполегливість та майстерність.

Сусідами нашого спортсмена по п’єдесталу стали: на другій сходинці – харків’янин Дмитро РОЖКО, на третій – киянин Андрій СОКОЛОВ.

Вітаємо спортсмена та його тренера – Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, Заслуженого тренера України Ігоря МОЛЧАНОВА з високим результатом! Зауважимо, що тимчасово, через постійні обстріли, батутисти Херсонщини не мають можливості тренуватися та змагатися вдома. Микола ПРОСТОРОВ, разом з іншими членами збірної команди України зі стрибків на батуті, наразі тренуються у Німеччині, – йдеться у повідомленні Херсонської ОВА.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29