Служив окупантам: у Херсоні колаборант-“слідчий” фабрикував справи проти громадян

Судитимуть мешканця Херсона, який служив окупантам на посаді так званого «слідчого».

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений навесні 2022 року пішов на службу до незаконно створеного окупаційною владою правоохоронного органу – «главное управление министерства внутренних дел Херсонской области».

На посаді так званого «слідчого» міського райвідділу він проводив огляди та обшуки у помешканнях херсонців, незаконно затримував та фабрикував проти них справи, виконував інші завдання окупаційної адміністрації, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації області.

Наразі чоловік утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років, з конфіскацією майна або без такої.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29