Ще троє колаборантів з Херсонщини отримали підозру

За колабораційну діяльність та пособництво російським окупантам підозру отримали ексначальник райвідділу ДСНС у Херсонській області та дві освітянки.

За інформацією слідства, перший підозрюваний – херсонець, який під час тимчасової окупації Херсонщини погодився очолити так званий «Генический райотдел службы ГО и ЧС по Херсонской области». Згодом отримав «підвищення» та зайняв посаду «заместителя начальника управления» у створеному окупантами органі.

Зраднику повідомлено про підозру у колабораційній діяльності за ч.5 ст.111-1 Кримінального кодексу України. До 3х років позбавлення волі загрожує ще двом мешканкам Херсона. Жінки погодилися стати заступницями директора з навчально – виховної роботи Херсонської загальноосвітньої школі № 47.

За вказівками окупаційної влади, колаборантки впроваджували в навчальний процес освітні стандарти держави – агресора, впроваджували в освітній процес закладу російську мову як офіційну, забезпечували учнів підручниками країни – терориста.

Після звільнення Херсона обидва фігуранти втекли з міста.

Обом зрадницям повідомлено про підозру у колабораційній діяльності за ч.3 ст.111-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснюють слідчі СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29