Розкрито схеми викрадання авто та техніки у Херсоні

У Херсоні знайшли додаткові докази розкрадання окупантами та гауляйтерами автомобілів та спеціальної техніки приватних підприємств. Документи оприлюднив Telegram-канал “Оперативний ЗСУ”. 

Для вчинення злочинів окупаційна адміністрація використовувала московську фіктивну фірму, яку було засновано, як зазначено в документах, у листопаді 2021 року. Її назва “Квантум-М”. Заснував компанію житель міста Липецьк Андрій Крисанов. Саме “Квантум-М” було визначено так званим оператором по виявленню, збору, обліку зберігання безхазяйного майна та утилізації металобрухту на території Херсонської області розпорядженням окупаційної адміністрації у минулому 2022 році.

Так, фіктивна компанія захопила майно щонайменше двох херсонських підприємств – “Херсонського комбінату хлібопродуктів” та ТОВ “Техноторг”. Техніку московити з “Квантум-М” могли “здавати в оренду”, передаючи 30% відкату в “бюджет” окупаційної влади. На яку суму саме було вкрадено машин та металобрухту, в документах не вказано. Не виключено, що кошти від такого рейдерства потрапляли напряму в кишені окупаційної влади Херсонщини.

Додамо, що фірму “Квантум-М”, за даними російських реєстрів юридичних осіб, було ліквідовано на початку лютого цього року. Натомість, у березні згаданий Андрій Крисанов реєструє в Липецьку нову компанію під назвою “Агротранс”, яка займається грузовим транспортом. Тож, ймовірно, використовує в своїй діяльності вкрадену з Херсонської області техніку.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29