Росія відмовилася надати ООН доступ до затоплених окупованих районів Херсонщини

Росія відмовила Організації об’єднаних націй (ООН) в наданні доступу до окупованих районів Херсонщини, які постраждали від затоплення внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

Про це повідомила гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун. За її словами, ООН співпрацює з урядами України та РФ щодо ефективної доставки гуманітарної допомоги всім людям, які постраждали внаслідок знищення Каховської греблі.

“Уряд РФ поки що відхилив наш запит на доступ до територій, які перебувають під його тимчасовим військовим контролем. ООН продовжуватиме працювати над пошуком необхідного доступу. Ми закликаємо російську владу діяти відповідно до своїх зобов’язань за міжнародним гуманітарним правом. Не можна відмовити в допомозі людям, які її потребують, — наголосила Браун.

Вона зазначила, що ООН продовжуватиме робити все можливе, щоб допомогти всім людям, включно з постраждалими внаслідок руйнування греблі, які терміново потребують життєво необхідної допомоги, “незалежно від того, де вони перебувають”.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29