Представники ООН відвідали Херсонщину: як пройшла зустріч

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін провів робочу зустріч з місією ООН. Її представляли Кароліна Ліндхольм Біллінг – в.о. координаторки гуманітарних питань/постійної координаторки системи ООН в Україні, УВКБ ООН та Джеймс Везерілл – в.о. голови офісу УКГС ООН в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Херсонської ОВА.

Говорили про подальшу підтримку населення, яке постраждало і через збройну агресію рф, і через підрив окупантами Каховської ГЕС, – йдеться в повідомленні.

Зокрема йшлося про надання техніки та матеріалів для відновлення постраждалих домівок. А також забезпечення фахівців інструментами та обладнанням для ліквідації наслідків підтоплення.

Не оминули й питання відновлення водопостачання в громадах – розробку нових свердловин та будівництво мереж.

Нагадаємо. Після теракту на греблі ООН організувала 8 гуманітарних конвоїв до постраждалих громад. Допомога включала воду, продуктові набори, будівельні матеріали.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29