Повідомили про зменшення атак ворога в Херсоні

Після майже місяця інтенсивних обстрілів Херсона, ворог значно зменшив кількість своїх атак. За словами заступника голови Херсонської обласної ради Юрія Соболевського, Збройні Сили України діють набагато ефективніше, ніж окупанти, що призвело до суттєвого покращення ситуації на правому березі Херсонщини.

Він також зазначив, що це може бути пов’язано з певними проблемами з військовим забезпеченням у Російській Федерації, оскільки Збройні Сили України досить ефективно працювали над налагодженням ворожої логістики останніми тижнями.

Протягом останньої доби були зафіксовані артобстріли в смт Козацьке та Веселе, в результаті чого дві людини були поранені. Постраждалим надається медична допомога.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29