“Поліцейський”, який працював в окупованому Херсоні, отримав 8 років ув’язнення

Так званого поліцейського, який працював у псевдоствореному правоохоронному органі під час окупації Херсона, визнали винним у колабораційній діяльності й засудили на вісім років позбавлення волі. Також 15 років він не має права обіймати певні посади.

Про це у Facebook повідомив Малиновський районний суд Одеси.

За даними слідства, у серпні 2022 року засуджений погодився на пропозицію військовослужбовців та представників спецслужб РФ у Херсоні та добровільно пішов працювати у так звану “патрульно-постову службу УМВС по Херсону”. В його обов’язки входили патрулювання міста та охорона захоплених приміщень, які використовували представники ЗС РФ.

Обвинувачений свою вину визнав повністю і поки вирок не набрав законної сили може оскаржити його в апеляційному суді, йдеться в повідомленні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29