Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом недопущення громадян до укриття під час обстрілу

За фактом недопущення 37-річної жінки та 81-річного чоловіка до укриття під час масованого обстрілу Центрального району Херсона поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Наразі правоохоронці встановили, що вчора під час чергового ворожого обстрілу Херсона до укриття, розташованого на території енергетичного підприємства, не допустили двох відвідувачів та відмовили провести їх до укриття на території, яким користуються співробітники підприємства, і не повідомили адресу найближчого місця для убезпечення.

Увечері поліцейські розшукали вказану громадянку та поспілкувалися з нею. У жінки правоохоронці відібрали відповідні заяву та пояснення. За фактом недопущення до укриття під час обстрілу слідчі Херсонського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 «Службова недбалість» ККУ. Проводиться подальша перевірка.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29