Під час подовженої комендантської години на Херсонщині затримали коригувальників

Під час подовженої комендантської години на Херсонщині, яка тривала з вечора 5 травня до ранку 8 травня, правоохоронці проводили контрдиверсійні заходи.

Про результати відпрацювань у Telegram повідомив керівник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За даними очільника ОВА, в області затримали два коригувальники, які передавали інформацію військовим РФ для завдання артилерійських ударів по Херсонщині.

“Затримано двох осіб, які перебували у розшуку, виявлено прихильників “руского міра”, з ними проведені відповідні профілактичні заходи. Усього за час проведення заходів перевірено понад 20 тисяч громадян, 355 транспортних засобів та 28 плавзасобів. На кладовищі виявлено схрон зброї. Також з незаконного обігу вилучено автоматичну зброю, пістолети, гранати, тротилові шашки”, — повідомив Олександр Прокудін.

Також правоохоронці провели чотири обшуки в оселях жителів області, яких підозрюють у колабораціонізмі.

“У ході обшуків вилучено прапори РФ, георгіївські стрічки, зброю, цікаву документацію: списки працівників окупаційної поліції, розставляння їх в наряди, списки осіб на реєстрацію на виплату 10 тисяч рублів та заява про одноразову виплату з копіями паспортів, викрадену побутову техніку, яка належить міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, — сказав керівник ОВА.

Окрім цього, знайшли чотири викрадених мобільних телефони. Комендантську годину порушили 253 жителі області. За результатами роботи правоохоронці відкрили 9 кримінальних проваджень.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29