Паралімпієць встановив рекорд до Дня Незалежності на Херсонщині

Олег Іваненко 24 серпня 2023 року в рамках “Забігу визволення — 2023” подолав дистанцію у кілька десятків кілометрів територією Херсонщини.

Про це повідомляє Суспільне.

42 кілометри і 195 метрів територією звільненої Херсонщини із заїздом в обласний центр, фініш на в’їзді до Херсона — паралімпієць, голова всеукраїнської організації “Прагнення” Олег Іваненко здійснив “Забіг визволення — 2023”.

За словами рекордсмена, це не поганий результат марафону: 4 години 6 хвилин. Книга рекордів України відзначила його як перший марафон, проведений у таких обставинах.

“Зараз збираємо на мавіки для зведеного батальйону “Коршунів” генерала Марченка. Власне для цього, це й було зроблене. Фінал був важкий, я багато марафонів бігав, перепливав Ла-Манш, робив айронмен, але тут важко було через спеку та й постійні вибухи на Херсонщині”, — говорить Олег Іваненко.

Акцію спортсмен присвятив Дню незалежності України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29