Окупанти будують нові рубежі подалі від Херсону

Російські окупанти на лівобережжі Херсонської області усвідомлюють, що їм знадобляться нові оборонні рубежі. Тому вони їх облаштовують подалі від лінії фронту.

Росіяни на півдні облаштовують нові рубежі оборони подалі від лінії фронту, - Гуменюк

Про це повідомляє начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Ми спостерігаємо з військової точки зору, що вони облаштовують собі нові рубежі оборони глибше і подалі від лінії фронту. Це означає, що вони усвідомлюють те, що така оборона буде їм потрібна. Вони у своїх далеких планах мають відступи до неї”, – розповіла Гуменюк.

За її словами, наміри окупантів “евакуювати” населення має подвійний напрямок.

“Це імітація “турботи” про місцеве населення для того, щоб переконувати їх в тому, наскільки їм потрібен “руський мир”. Також окупанти таким чином хочуть забезпечити власну безпеку. Вони завжди ховаються за мирним населенням і їм потрібна “щільність” цього населення в тих місцях, де противник буде облаштовувати для себе нові пункти базування”, – зазначила Гуменюк.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29