Названі річки біля Херсону, в яких знайдені відхилення у пробах води

Фахівці продовжують досліджувати, як підрив Каховської ГЕС вплинув на стан довкілля. Зокрема щодня відбираються проби води для аналізу.

У ріці Кошовій у 1,44 раза перевищено норму завислих речовин, у 2,5 раза – заліза загального, в 1,25 – нітратів.

Розчинений кисень складає 6,30 мг/дм3, що відповідає нормі. Нафтопродуктів у водоймі не виявлено.

Для аналізу води нижньої течії Інгульця проби відібрали поблизу Дар’ївки. Результати зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації завислих речовин – у 1,6 раза, хлоридів – у 1,1 раза, сульфатів – у 2,4 раза, заліза загального – у 2,4 раза. Нафтопродуктів не виявлено. Розчиненого кисню менше за норму – 3,30 мг/дм3.

Проби з верхньої течії Інгульця відібрані поблизу Великої Олександрівки. У воді в 1,84 раза перевищено кількість завислих речовин, у 2,9 раза – хлоридів, у 9 раз – сульфатів, у 1,6 раза – заліза загального. Нафтопродуктів не виявлено. Розчинений кисень відповідає нормі.

Нагадуємо, що заборонено вживати воду зі свердловин та колодязів, які були затопленими. Слід кип’ятити воду або використовувати бутильовану.

Заборонено купатися у відкритих водоймах. А також ловити та споживати рибу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29