На Херсонщині за держзраду судитимуть колишнього співробітника колонії

До суду передали справу щодо колишнього співробітника Дар’ївської виправної колонії №10, який під час повномасштабного вторгнення окупантів до України перейшов на бік ворога. Неназваному чоловіку загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляють у пресслужбі Херсонської обласної прокуратури, фігуранта судитимуть за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану».

Досудове слідство встановило, що колишній молодший інспектор відділу охорони Дар’ївської виправної колонії №10 у 2022 році під час повномасштабного вторгнення ворога до України перейшов на бік окупантів й добровільно пішов із загарбниками на співпрацю.

Чоловік добровільно обійняв незаконну посаду «молодшого інспектора відділу охорони» в створеному окупантами незаконному «управлінні служби виконання покарань по Херсонській області».

Фігурант на цій посаді виконував злочинні накази ворога, працюючи з порушенням правових норм та стандартів поводження з ув’язненими.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29